دارکوب

قوانین و مقررات


 1. دارکوب تمام کسانی که در کشور در حوزه آموزش کدنویسی به کودکان فعالیت مینمایند می توانند در طرح دارکوب بعنوان همکار ثبت نام کنند تا فرایند بررسی انجام گردد.
 2. دارکوب کلیه انتشارات و شرکت هایی که دارای کتاب و یا منابع آموزشی و علمی حوزه کدنویسی کودکان و نوجوانان هستند می توانند یک نسخه از اثر خود را به دبیرخانه دارکوب ارسالی نمایند تا پس از بررسی در فروشگاه دیجیتال دارکوب قرار گیرد.
 3. دارکوب کلیه موسسات فرهنگی دیجیتال که دارای محصولات دیجیتال حوزه کدنویسی هستند می توانند یک نسخه از اثر خود را به دبیرخانه ارسال نمایند تا پس از بررسی در فروشگاه دیجیتال دارکوب قرار گیرد و یا به کاربران معرفی گردد.
 4. دارکوب کلیه موسسات آموزشی که دارای صندلی خالی آموزشی کدنویسی کودکان می باشند و یا علاقه به معرفی خود در طرح ملی دارکوب دارند می توانند درخواست خود را به دبیرخانه دارکوب ارسال نمایند تا فرایند بررسی آغاز گردد.
 5. دارکوب استاندارد اصلی دارکوب، آموزش برای همه و در هر شرایطی بصورت مساوی است. لذا این اصل باید در آموزش های همه همکاران لحاظ شده باشد.
 6. دارکوب دارکوب از هر ایده و پیشنهادی در راستای بهبود فرایندها استقبال می کند.
 7. دارکوب بعد از اتمام فرآیند عضویت، اطلاعات شما با رعایت اصول امانتداری ذخیره خواهد شد.
 8. دارکوب اطلاعات را هنگام ثبت در سایت، به درستی ثبت و ذخیره نمایید. این امر برای صدور گواهی نهایی حضور در دوره ها، الزامیست.
 9. دارکوب پس از ثبت‌نام تحت هیچ شرایطی شهریه پرداختی (حتی قبل از شروع کلاسها) مسترد و یا رزرو ترم بعدی نگه داشته نخواهد شد.
 10. دارکوب در صورتی که فرزند شما به دلیل موجهی امکان حضور در دوره را نداشته باشد، می تواند با تایید مدیریت و موافقت ایشان، در دوره های بعدی حضور پیدا کنید.
 11. دارکوب در صورتی که به صورت حضوری در شعبه های مختلف بانک، نسبت به پرداخت هزینه ها، اقدام کرده اید حتما ان را به دفتر دارکوب اطلاع دهید.
 12. دارکوب لطفا پس از ثبت نام نهایی، تاریخ و ساعت دقیق برگزاری کلاس خود را بخاطر بسپارید.
 13. دارکوب لازم به ذکر است که حتما 15 دقیقه قبل از شروع کلاس ها در مرکز حضور داشته باشید.
 14. دارکوب هر نواندیش موظف است لوازم مورد نیاز خود را، هر جلسه همراه داشته باشد.
 15. دارکوب نواندیشان و والدین از آوردن ميهمان و کودکان زیر 5 سال به كلاسها جداً خودداري نمايند.
 16. دارکوب در صورت ايجاد هرگونه بي‌نظمي در كلاس ها از حضور نواندیش در كلاس خودداري خواهد شد.
 17. دارکوب لازم است بچه ها حتما قبل از کلاس ها استراحت کافی داشته باشند و صبحانه یا عصرانه میل کرده باشند.
 18. دارکوب والدین باید در صورت لزوم نهایت همکاری با مربیان داشته باشند.
 19. دارکوب مسئولیت غیبت در کلاس ها به عهده نواندیشان و والدین بوده و دارکوب موظف به برگزاری جلسه جبرانی و یا توضیح مجدد مطالب عنوان شده نمی باشد.
 20. دارکوب پس از پایان دوره و تسویه حساب، نواندیشان قادر به دریافت مدرک صادره خواهند بود.
 21. دارکوب حتما اطلاعات تماس خود را برای اطلاع رسانی های بعدی، به درستی در سامانه قرار دهید.