دارکوب

حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران از المپیاد دارکوب


حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران از المپیاد دارکوب

به گزارش روابط عمومی طرح دارکوب احسان رضائی خواه دبیر اجرایی المپیاد کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال دارکوب امروز اول اردیبهشت ماه 99 از خبر حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران از این المپیاد کشوری و هدفمند رونمایی کرد.

وی در ادامه افزود ، کانون جوانه های بانک ملی ایران در راستای اهداف و رسالت آموزش اقتصادی و توانمدسازی کودک و نوجوان و دانش آموزان و همچنین  همسو بودن المپیاد کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال دارکوب با توانمندی اقتصادی و کارآفرینی دانش آموزان و آینده اقتصاد دانش بنیان و دیجیتال کسب و کار های کشور از این طرح در سطح کشور اعلام حمایت کرد.

اطلاع رسانی این المپیاد و آموزش های رایگان آن بر روی سایت کانون جوانه ها ، صفحات مجازی و پیام رسان بله و سایر ابزارها به کلیه مخاطبین و مشتریان کانون جوانه های بانک ملی انجام خواهد شد.

کلیه دانش آموزان  میتوانند به صورت رایگان با هر سطح مهارت در سایت www.darkoobcode.ir ثبت نام کرده ، از آموزش های رایگان بهرمند شده و با ساخت بازی ، انیمیشن ، استیکر و گیف ، اپلیکیشن ، سایت ، اینفوگرافی، کتاب الکترونیکی، پادکست ، موشن گرافی و عکس دیجیتال در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز بی نظیر آن بهرمند شوند.


تاریخ انتشار :دوشنبه, 01 اردیبهشت 99