حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران از المپیاد دارکوب

تاریخ انتشار : دوشنبه, 01 اردیبهشت 99
حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران از المپیاد دارکوب

به گزارش روابط عمومی طرح دارکوب احسان رضائی خواه دبیر اجرایی المپیاد کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال دارکوب امروز اول اردیبهشت ماه 99 از خبر حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران از این المپیاد کشوری و هدفمند رونمایی کرد.

وی در ادامه افزود ، کانون جوانه های بانک ملی ایران در راستای اهداف و رسالت آموزش اقتصادی و توانمدسازی کودک و نوجوان و دانش آموزان و همچنین  همسو بودن المپیاد کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال دارکوب با توانمندی اقتصادی و کارآفرینی دانش آموزان و آینده اقتصاد دانش بنیان و دیجیتال کسب و کار های کشور از این طرح در سطح کشور اعلام حمایت کرد.

اطلاع رسانی این المپیاد و آموزش های رایگان آن بر روی سایت کانون جوانه ها ، صفحات مجازی و پیام رسان بله و سایر ابزارها به کلیه مخاطبین و مشتریان کانون جوانه های بانک ملی انجام خواهد شد.

کلیه دانش آموزان  میتوانند به صورت رایگان با هر سطح مهارت در سایت www.darkoobcode.ir ثبت نام کرده ، از آموزش های رایگان بهرمند شده و با ساخت بازی ، انیمیشن ، استیکر و گیف ، اپلیکیشن ، سایت ، اینفوگرافی، کتاب الکترونیکی، پادکست ، موشن گرافی و عکس دیجیتال در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز بی نظیر آن بهرمند شوند.